Presunúť na hlavný obsah

Služby, ktoré poskytujeme

Našou prioritou je generálna dodávka
pozemných a dopravných stavieb

Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava hlavne na stavby na kľúč. Najradšej pracujeme na projektoch, kde pre vás zabezpečíme všetko od prvej čiarky na papieri, až po odovzdanie hotovej stavby.

Klienti si nás vyberajú aj preto, že máme vlastný stabilný tím odborníkov a takisto vlastné strojné vybavenie. Vďaka tomu vždy dodržiavame termíny a sme flexibilní.

Ako staviame
a čo vám vieme ponúknuť

Zistite, aký je náš systém práce a či si sadneme

Individuálny prístup

Každá stavba je iná a každý zákazník má iné požiadavky. Aj preto každému projektu predchádzajú individuálne konzultácie, na ktorých stavbu prispôsobujeme vašim predstavám. 

Detailné projektovanie

Po prebratí projektu vašej stavby ho detailne prekonzultujeme s jeho autorom, preberieme všetky prípadné nezrovnalosti a ak je to potrebné, projekt upravia naši vlastní zmluvní projektanti. 

Neustála komunikácia

Za nás, ako zhotoviteľa vašej stavby, bude vždy určená odborne spôsobilá osoba, ktorá s vami bude na pravidelnej báze komunikovať. Vždy tak budete mať aktuálne informácie o vašej stavbe. 

Dodržiavanie zmlúv

Veľmi dbáme na to, aby sme dodržiavali všetky dohodnuté zmluvné podmienky medzi vami a našou firmou. Takisto sme hrdí na to, že ručíme za finančné istoty voči našim dodávateľom. 

Dodržiavanie časového harmonogramu

Striktne dodržiavame časový harmonogram výstavby pri každom jednom projekte a snažíme sa dokonca o skracovanie dodacích lehôt bez nároku na finančné ohodnotenie za urýchlenie stavby. 

Kvalita zaručená certifikátom

Sme držiteľmi ISO certifikácie kvality (ISO 9001), ktorá nás zaväzuje k dodržiavaniu určitých procesných kvalitatívnych štandardov. Prísne dozorné audity vám zaručia, že dostanete to najlepšie.

Stavba od A po Z

Zastrešíme celú výstavbu na kľúč ako generálny dodávateľ. 

Technické vybavenie a odborníci

Sme flexibilní vďaka vlastnej technike a stavebníkom.

Dlhoročné skúsenosti

Hovoria za nás desiatky úspešne dokončených projektov.

Máte akékoľvek otázky alebo si chcete objednať naše služby?
Spojte sa s nami

Adresa
Mutné 294, 029 63 Mutné, Slovenská republika

Telefón
+421 907 852 272

Email
kancelaria@kapicak.sk