Presunúť na hlavný obsah

prioritné služby

Monolitické
železobetónové konštrukcie

Spôsob, akým sa dnes najčastejšie stavia a my s ním máme bohaté skúsenosti. Nechajte vašu stavbu na nás a my vám prinesieme komplexný prístup veľkej firmy, ktorá si však zachovala svoj rodinný charakter. 

Projekt s vami prekonzultujú
naši odborníci
Pripravíme vám
ponuku „šitú na mieru“
Navrhneme vám
vhodné technické riešenie

Naši odborníci aj technika
sú pripravení na vašu stavbu

Zistite, akým spôsobom staviame železobetónové konštrukcie

Technická vybavenosť

Na výstavbu železobetónových konštrukcií máme vlastné systémové debnenie PERI (stenové do 950 m2 a stropné do 2600 m2), a takisto podpornú konštrukciu Pižmo (PERI ST 100). 

Technická podpora

Máme realizačný tím s dlhoročnými skúsenosťami a so všetkými potrebnými oprávneniami k výstavbe železobetónových konštrukcií. Tento tím tu pre vás bude počas celej realizácie projektu. 

Dokumentácia pod palcom

Postaráme sa aj o všetky potrebné technické a právne dokumenty súvisiace s výstavbou železobetónových konštrukcií. O nič sa nemusíte starať, všetko môžete nechať na nás. 

Bezpečnosť nadovšetko

Život a zdravie sú nenahraditeľné, preto úzkostlivo dbáme na dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na všetkých našich staveniskách. Všetci stavbári budú na vašej stavbe v bezpečí.

Stopercentná kvalita

Pri realizácii monolitických železobetónových konštrukcií dbáme na kvalitu použitých materiálov, aby vám vaša stavba dlho a dobre slúžila. Dbáme aj na kvalitu našich služieb a snažíme sa ich nestále vylepšovať.

Máte akékoľvek otázky alebo si chcete objednať naše služby?
Spojte sa s nami

Adresa
Mutné 294, 029 63 Mutné, Slovenská republika

Telefón
+421 907 852 272

Email
kancelaria@kapicak.sk